Weź udział w bezpłatnym webinarze, z którego dowiesz się jak:

  • wykorzystać potencjał swojego smartfona do nagrywania video, które zatrzymują uwagę, angażują, budują markę i sprzedają (dowiesz się, o co konkretnie zadbać),
  • zorganizować nagrania tak, aby spędzać mniej czasu na nagraniach i mieć więcej materiału do publikacji jednocześnie na kilka platform społecznościowych: Instagram, Facebook Tik-Tok czy YouTube.
  • stworzyć swoje domowe studio nagrań, co pozwoli Ci nagrywać video i dźwięk w naprawdę dobrej jakości w o wiele krótszym czasie,
  • nagrać materiał na kilkanaście publikacji w ciągu JEDNEGO dnia (i to takich publikacji, które będą pasowały nie tylko na jedną platformę społecznościową, ale aż na 4: YouTube, Instagram, Facebook i Tik-Tok).

   Czego możesz się spodziewać, zapisując się na webiar:

   Kto poprowadzi ten webinar?

   Webinar poprowadzi Sylwia Dąbrowska znana w sieci jako @video.techaerka, która już od 6 lat uczy, jak poruszać się z video w świecie social mediów.

   Sylwia podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i praktycznymi rozwiązaniami, które sama wypracowała, które z powodzeniem wykorzystuje ponad 3000 jej kursantek i kursantów.

   Chcesz dołączyć?

   Webinar jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

   • tworzyć więcej materiałów video, nie spędzając na tym długich godzin,
   • tworzyć materiały, które możesz wykorzystać na kilku platformach społecznościowych jednocześnie (IG, FB, TT i YT),
   • nagrywać mówione Rolki, które przyciągają i angażują widzów,
   • dowiedzieć się, jak technicznie podejść do nagrywania, żeby wycisnąć jak najlepszą jakość video ze swojego smartfona,
   • uzyskać odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują (w kwestii nagrywania i video).


    Co stanie się, kiedy podasz swój adres email i dołączysz:


    • Po zapisaniu się na webinar dostajesz maila potwierdzenie z informacją, gdzie odbędzie się webianar (data i godzina to: 22.04 o 10:00).

    • Dzień przed webinarem dostajesz ode mnie na maila przypomnienie o spotkaniu

    • Po webinarze (części szkoleniowej) będzie dodatkowa sesja pytań i odpowiedzi. Jeśli pojawi Cię się jakiekolwiek pytanie lub wątpliwość, odpowiem.

    • Dzień po webinarze (23 kwietnia rano) dostaniesz ode mnie maila z linkiem do powtórki szkolenia (link będzie aktywny jedynie przez 24 h).

    FAQ


    1. Nie mogę być na żywo. Będzie powtórka?

    Jasne! Osoby zapisane na listę dostaną dostęp do nagrania przez 24h + prezentacje webinarową w formie PDF (wyślę to dzień po webinarze: 23.04 rano na tego samego maila, którego podajesz przy zapisie).

    2. Kiedy dokładnie jest webinar?

    Spotykamy się 22.04 o 10:00 - wszystkie szczegóły dostaniesz na swojego maila (kiedy klikniesz w dowolny czerwony przycisk na tej www i podasz swój adres email).

    3. Czy po webinarze będzie można Ci zadać pytanie?

    Tak! Po części szkoleniowej planuję sesję pytań i odpowiedzi. Jeśli coś będzie Cię zastanawiać, pojawi się dodatkowe pytanie lub wątpliwość, będę dla Ciebie.

    4. Ile potrwa webinar?

    Webinar potrwa ok. 1,5 h.

    5. O jakich mediach społecznościowych będziesz mówiła na webinarze?

    Pojawią się: Instagram, Facebook Tik-Tok i YouTube.

    6. Czy spotkanie będzie na żywo?

    Tak. Spotykamy się na żywo już 22.04 o 10:00. Kliknij w czerwony przycisk (dowolny na tej stronie, podaj swojego maila i czekaj na informacje ode mnie).

    7. Czy otrzymam certyfikat po webinarze? 

    Nie, po tym webinarze nie będzie możliwości zgłoszenia się po certyfikat uczestnictwa.

    8. Czy przeanalizujesz moje video/dostanę spersonalizowaną wskazówkę?

    Podczas webianaru możesz zadać pytanie (i do tego zachęcam!), ale nie będę miała możliwości zająć się Twoim biznesem dogłębniej. Jeśli czujesz, że chcesz popracować ze mną 1:1 w temacie video, napisz maila na: kontakt@teacherka.pl

    .